Gençlik Komisyonumuz Gönüllü Arkadaşlarını Bekliyor

/ 1 Ekim 2021 / / yorumsuz
Gençlik Komisyonumuz Gönüllü Arkadaşlarını Bekliyor

Derneğimizin gençlik komisyonuna katılarak, yapacağınız veya katılacağınız gönüllü aktivitelerle öğrencilik yıllarınızda DOSDER’in çalışma konuları başta olmak üzere katılımcılık, organizasyon, iletişim ve koordinasyon gibi yönetişim alanlarında da bilgi ve tecrübeler edinerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Katılım için katılım formunu doldurmanız yeterlidir.

Gençlik Komisyonu, 18-30 yaş arasında yer alan ön lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin katılımına açıktır. Komisyonun 15 üyeden oluşan yönetim ekibi komisyon üyeleri ile koordinasyonu sağlar. Aralarında başkan, başkan vekili, başkan yardımcıları, sekreter ve üyeleri belirlerler.

Gençlik komisyonunda yer alan üyelerin yıllık aidat ödeme zorunluluğu bulunmaz.

Gençlik komisyonu Dernek tarafından yürütülen ulusal ve uluslararası proje, kampanya, spor, etkinlik ve eğitim faaliyetlerine gönüllü destek verir. Dernek çalışmalarına ve faaliyetlerine katılım sağlayan gençlik komisyonu üyelerinin masrafları Dernek tarafından karşılanır.

Ayrıntılı bilgi için:

Şevval YAZICIOĞLU
Başkan

Ankara Üniversitesi, Fen Fakültesi, Kimya Bölümü lisans öğrencisi.

Alparslan TAPTIK
Başkan Vekili

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Veterinerlik Fakültesi lisans öğrencisi 

"Doğa ve Sürdürülebilirlik Derneğinin doğa için savunduğu ilke ve çalışmaların benim dünya görüşüme uygun olması sebebiyle kendimi bu dernekte görmek istiyorum. Bu konularda aktif faaliyet gösteren bir genç olarak derneğe , dolayısıyla doğaya faydalı olabileceğimi düşünüyorum. Akademik olarak da kendimi geliştirmek istediğim için ileriki dönemde bilimsel çalışma alanımın bu dernek için makale yazabilecek niteliğe gelebileceğini umuyorum. Gençlik çalışmalarında da kendimi faydalı olabilecek nitelikte görüyorum ve size destek olmak istiyorum".

Rumeysa TOPER
Başkan Yardımcısı

Hacettepe Üniversitesi, Fen Fakültesi, Biyoloji Bölümü lisans öğrencisi 

"Doğaya ve canlılara olan ilgim çocukluğumdan beri benimle beraber. Bu uğurda emek harcamak her zaman önceliklerimden biri olmuştur. Doğa ve Sürdürülebilirlik Derneği ise ortak bir amaçla bir araya geldiğim bir yoldaş gibi. Gençlik Komisyonu'nun gerek eğitim gerekse meslek hayatım adına benim için öncü olacak bir girişim olduğunu düşünüyorum."

Görkem ÇUFALI
Başkan Yardımcısı

Karabük Üniversitesi, Ormancılık Fakültesi, Orman Mühendisliği Bölümü lisans öğrencisi  

"AFAD gönüllüsü , GençKızılay , GençTema ve GSB gönüllü genç olarak çoğu ulusal ve uluslararası proje, kampanya, spor, etkinlik ve eğitim faaliyetlerinde gönüllü olarak katılım sağladım . Gençlik komisyonunda da aktif olarak görev almak isterim."

Duygu KÖYSÜREN
Komisyon Sekreteri

Ankara Hacı bayram Veli Üniversitesi, Fen Fakültesi, Kimya Bölümü lisans öğrencisi.

 

 

Benzer Konular
3. OLAĞAN GENEL KURUL

Yorum yaz