KİTAP BİZDEN BOYA KALEMLERİ SİZDEN OLSUN ! Çocuklarımızı Ekosistemlerle Buluşturalım

/ 10 Mayıs 2021 / / yorumsuz
KİTAP BİZDEN BOYA KALEMLERİ SİZDEN OLSUN ! Çocuklarımızı Ekosistemlerle Buluşturalım

Doğa Dostu Çocuk Programı (DODO) çocukların etkinlikler yoluyla doğayı tanıma ve koruma farkındalığını artırmak amacıyla Derneğimizce yürütülen doğa eğitimi programıdır. Covid-19 salgını nedeniyle çocuklarımızla yürütülen alan çalışmaları ertelenmiş, bu süreçte evde etkinlik çalışmaları önem kazanmıştır.

DODO Programı kapsamında Derneğimizce hazırlanan Ekosistemler boyama kitabı ile çocuklarımızın gelişimine katkı sağlanırken aynı zamanda Ülkemiz doğasını tanımaları ve ekosistemlerimizde yaşayan canlılar hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanmaya çalışılmıştır. Kitap 24 sayfa 10 ekosistemin tanıtımından ve boyama yapılacak bölümlerinden oluşmaktadır.

Kitabımızın çocuklarımıza boya kalemleriyle ulaştırılması için desteğinizi bekliyoruz. Bunun için Derneğimizin aşağıdaki banka hesabına 50 TL bağış yapabilirsiniz veya Dernek adresimize 12’li kuru boya gönderebilirsiniz. Tanıtım kitabımızın sizin çocuğunuza gönderilmesini isterseniz bilgi@dosder.org.tr e-posta adresimize gönderi adresinizi bildirebilirsiniz.

Hesap Numaramız:

Banka: Ziraat Bankası Cevizlidere, Ankara Şubesi

Hesap Adı: Doğa ve Sürdürülebilirlik Derneği

IBAN:   TR410001001925849244205002

Adresimiz:

Gökkuşağı Mah. 1200.Sokak No:12/A D: 13, 06620 Çankaya/Ankara

 

Yorum yaz