2. OLAĞAN GENEL KURULUMUZ YAPILDI

/ 21 Ağustos 2021 / / yorumsuz
2. OLAĞAN GENEL KURULUMUZ YAPILDI

Derneğimizin 2. Olağan Genel Kurul toplantısı, 22 Haziran 2021 tarihinde saat 13:00’de Su Perisi Cafe ve Restaurant İşletmesinde (Mogan Parkı, Karşıyaka, 06830 Gölbaşı/Ankara) adresinde maske, mesafe ve açık hava kurallarına uygun olarak düzenlendi.

Toplantıda Divan Kurulu Başkanlığına M.Serkan Hakbilir, Başkan Yardımcılığına Soner Gülcan ve Yazmanlığa Meryemana Kafadar seçilerek toplantı başladı. Açılış konuşmasında Yönetim Kurulu Başkanı Serap Kantarlı geçen dönem çalışmalarını değerlendirerek üyelere destekleri için teşekkür etti. 1. Dönem Faaliyet Raporu Başkan Vekili Nabi Kaleli, 1.Dönem Denetim Kurulu Raporu Denetim Kurulu Başkanı E. Yakup Üregen tarafından sunuldu. Raporlar üyelerimizce ibra edildi.

Yönetim Kurulu teklifleri görüşmeye alındı ve Derneğin federasyonu kurma, kurulu federasyonlara katılım sağlaması, çevre ve doğa koruma konusunda çalışan platformlara iştirak etmesi, uluslararası faaliyette bulunması, yurt dışındaki dernek ve kuruluşlara üye olarak katılması hususlarında Yönetim Kuruluna yetki verildi. Yönetim Kurulu tarafından teklif edilen 2. dönem bütçesi kabul edildi.

Derneğimizin spor ve izcilik faaliyetlerini başlatmak amacıyla Dernek Tüzüğünün 4’üncü maddesinde yer alan çalışma biçimlerine eklenmek üzere (f) bendine “…. izcilik ve spor faaliyetleri yapmak, izcilik ve spor branşlarında kulüp kurmak” ifadesinin eklenmesi kabul edildi.

2. Dönem Yönetim ve Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimine geçirilerek toplantı tamamlandı.  Doğaya gönül vererek çalışmalarımıza destek veren bütün üyelerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Toplantı hatıra fidanı dikimiyle sona erdi.

YÖNETİM KURULU

ASİL

YÖNETİM KURULU

YEDEK

Serap KANTARLI Cenk DOĞAN
Dr.Ülkü MERTER Yasin SARI
Nabi KALELİ Gürkan KÜÇÜKAYDIN
Mehmet Emre ACARLAR M.Berkay GÜÇTEKİN
Aytunç PINAR Makbule BAŞ
Emin Yakup ÜREGEN Ömer ATEŞ
Elif Nida BÜYÜKYANBOLU Berfin Pınar SANDIKÇI
 

DENETİM KURULU

ASİL

 

DENETİM KURULU

YEDEK

Nursel ŞAHİN Nazlı ŞİMŞEK
Halit İNCE Tuğçe KÜRKLÜ
Gamze DOĞAN DURAN Semih KÖK

 

FOTOĞRAF ALBÜMÜ 

 

 

Yorum yaz