Biyolojik Araştırmalar ve İnovasyon Derneği ile işbirliği protokolü imzalandı

/ 21 Ekim 2022 / / 1 Yorum
Biyolojik Araştırmalar ve İnovasyon Derneği ile işbirliği protokolü imzalandı

Derneğimiz ile Biyolojik Araştırmalar ve İnovasyon Derneği (BAİ) arasındaki işbirliği protokolü 10 Ekim 2022 tarihinde imzalanarak yürürlüğe girdi. Derneklerimiz, Tüzük’lerinde yer alan çalışma konularında belirlenen ortak alanlarda birlikte faaliyet, etkinlik ve proje çalışmalarında bundan sonra işbirliği içerisinde çalışma kararı almıştır. İşbirliği çerçevesi aşağıdaki şekilde belirlenmiştir. Birbirimize güç katacağımız inancıyla yeni ortaklığımızın hayırlı olmasını dileriz.

  • Dernekler kendi iş planları kapsamında yürütülecek çalışmalara karşılıklı olarak ilgili üyeleri ile katılım ve uzman desteği sağlayacaktır. İşbirliği çerçevesi gönüllülük esasına dayalıdır.
  • Ortak olarak planlanacak proje, kampanya, sosyal, kültürel ve bilimsel etkinlikler için teknik ekipler kurulacaktır.
  • Dernekler kendi web siteleri ve sosyal paylaşım ağlarında birbirlerinin haber, duyuru, köşe yazısı ve makale gibi yazıların yayınlanmasına katkı sağlayacaklardır. Bu kapsamdaki yazılar karşılıklı mail ile iletilecektir.
  • Dernekler ortak olarak düzenleyecekleri etkinliklerde hazırlayacakları broşür, yayın, promosyon materyali gibi görsel materyallerde birlikte dernek logolarına yer vereceklerdir.
  • Dernekler, birlikte çalışma araçları olarak sahip oldukları ücretli dijital uygulamaların kullanılmasını sağlayacaktır.
  • Dernekler güncel çevresel konularda ortak basın açıklaması yapabileceklerdir.
  • Dernekler bu protokol kapsamındaki çalışmaları ve protokolün işlerliğini gözden geçirmek üzere belirlenecek bir komite tarafından 4 ayda bir gözden geçirme toplantısı yapacaktır. Toplantılar dijital platformlar üzerinden yapılacaktır.

Yorum yaz

Biyolojik Araştırmalar ve İnovasyon Derneği ile işbirliği protokolü imzalandı (1 Yorum)

  1. Bizler sizinle işbirliği içerisinde olmaktan memnuniyet duyarız. Bu işbirliğinin camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz ve birlikte çok güzel işler yapacağımıza inanıyoruz. Saygılarımızla.