Kampanyaya Nasıl Katırım?

/ 8 Kasım 2021 / / yorumsuz
Kampanyaya Nasıl Katırım?

ÜYELERİMİZ

Fidan Kardeşliği Kampanyasının en önemli paydaşları üyelerimizdir. Üyelerimiz, doğal olarak kampanyanın katılımcısı olacaklardır. Her yürütme dönemi tamamlandığında aidatını düzenli ödeyen üyelerimize bir adet fidan sertifikası hediye edilecektir. Siz de üye olmak ve düzenli aidatlarınızla, Derneğimize ve kampanyamıza düzenli destek olmak isterseniz üyelik hakkında bilgi alabilirsiniz.

GÖNÜLLÜLERİMİZ

Fidan Kardeşliği Kampanyasına gönüllü olarak sahada fidan dikimi, hazırlık ve izleme çalışmalarına katkı verebilirsiniz. Bunun için iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Formun açıklama kısmına Fidan Kardeşliği Kampanyasına gönüllü katılımcı olmak istediğinizi belirtmelisiniz.

BAĞIŞCILARIMIZ

Kampanyaya bireysel veya topluluk olarak bağış yaparak katılabilirsiniz. Kendi adınıza, yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza hediye etmek, özel günleri kutlamak veya kaybettiğiniz değerli varlıklarınızın hatırasını yaşatmak amacıyla fidan dikmek isteyebilirsiniz. Okul, sınıf veya kurum kuruluş olarak da fidan dikmek isteyebilirsiniz. Bunun için Başvuru Formunu doldurmanız yeterlidir. Fidan sertifikaları fidan dikilmeden verilmemektedir.

SPONSORLUK

Kampanyamıza fidan tedarikçisi veya Fidan Kardeşliği web sayfamıza sponsorluk reklamı vererek de destek olabilirsiniz.

Yorum yaz