Proje Döngüsü Yönetimi ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı Uygulamalı Eğitimler Başlıyor

/ 28 Temmuz 2022 / / yorumsuz
Proje Döngüsü Yönetimi ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı Uygulamalı Eğitimler Başlıyor

Derneğimizin Gençlik Komisyonu tarafından yürütülecek Gönüllülük Stratejisi ve Eylem Planı Projesi, GEF Küçük Destek Programı tarafından toplantı desteği almaya hak kazandı. Proje kapsamında düzenlenecek eğitim programı ve çalıştayın amacı biyolojik çeşitliliğin korunması için Doğa ve Sürdürülebilirlik Derneğinin Gençlik Komisyonu’nun farkındalık düzeyini artırmaktır. Gençlik Komisyonu 18-30 yaş arası ön lisans, lisans ve yüksek lisans yapan gençlerin Dernek çalışma konularında yürütülen ulusal ve uluslararası proje, kampanya, spor, etkinlik ve eğitim faaliyetlerine gönüllü olarak katılarak doğa koruma alanında bilgilerini artırmalarının yanı sıra katılımcılık, organizasyon, iletişim ve koordinasyon gibi yönetişim alanlarında da deneyim kazanarak kendilerini geliştirmelerine fırsat vermektir.

Proje kapsamında düzenlenecek Proje Döngüsü Yönetimi ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı Uygulamalı Eğitimleri Ağustos ayında 3 grup olarak düzenlenecektir.

Eğitimler halen öğrenci (3. ve 4. sınıf) veya üniversite mezunu 18-30 yaş arasındaki Derneğimizle doğa koruma alanında gönüllü çalışmalar yapmak isteyen gençlik komisyonu üyeleri ile katılmak isteyen gençlere yönelik düzenlenmektedir. Eğitimler kontenjanla sınırlı olduğu için tarafınıza bilgi verilecektir. Eğitimler Zoom platformu üzerinden elektronik ortamda düzenlenecektir.

Eğitimcilerimiz: Mert ALTINTAŞ, Ceylan İNCEOĞLU

Tarihler: 

  1. Grup: 13-14 Ağustos 2022
  2. Grup: 20-21 Ağustos 2022
  3. Grup: 27-28 Ağustos 2022

Katılım Formu

Yorum yaz